Close

İzmir Hatay Psikolog – Psikolojik Danışman

İzmir Hatay Psikolog

Psikolojik destek danışan ve terapist arasında ilişki üzerine oturan bir iyileştirme tekniğidir. Psikoterapi çeşitli psikolojik sorunlar, duygusal zorlukları aşmak için kullanılmaktadır. Psikoterapi sürecinin amacı kişide rahatsızlık veren duygusal sorunları ortadan kaldırmayı ya da kontrol etmeyi amaçlamaktadır. Psikolojik danışma sürecinde amaç danışanı daha işlevsel hale getirmektir. Psikoterapi sağlıklı, dengeli ve anlamlı bir hayat sürdürebilmek içinde başvurulabilir. İzmir Hatay psikolog, Hatay aile ve evlilik terapisti, Üçyol psikolog, Egepol psikolog, Üçyol aile ve çift terapisi için size en yakın merkezimize ulaşabilirsiniz. Sizler kendinizi çaresiz, çıkmazda, ve yaşadığınız psikolojik sorunu kimse anlamıyor ise sizi koşulsuz dinleyecek ve kabul edecek olan Ege Pozitif Psikoloji uzmanları ile tanışın.

 

Psikolojik danışma sürecinde; ani bir kayıp, ayrılık, boşanma, aldatılma, kanser vb. hastalıklar, panik ve kaygı bozukluğu, yeme bozuklukları, travma, depresyon gibi bazı psikiyatrik ve ruh sağlığı bozukluklarını çözümleyen, bunlarla başetmeyi ve günlük yaşamımıza etkisini ortadan kaldırmaya çalışır. Bireylerin günlük yaşam kalitesini ve işlevselliğini bozan her sorun psikoterapi ve psikolog için bir nedendir. Psikoterapi için iyi kendini geliştirmiş, psikolog, psikiyatrist ve psikolojik danışman bulmalısınız. Psikiyatristler ve uzman klinik psikologlar psikoterapi de yetkin kişilerdir. İzmir psikolog için tıklayınız.

Hatay Aile ve Evlilik Terapisti

 

Hatay psikolog, Üçyol aile ve çift terapisi arıyorsanız sadece yetişkin ve çift terapisinde uzmanlaşmış psikolog ekibimizle tanışın. Psikolojik danışma da hiçbir şekilde etnik, din, mezhep, cinsiyet ve yönelim üzerine ayrımcılık yapılmaz koşulsuz kabul vardır. Psikolojik sorunlar nedeniyle iş yaşamı, aile yaşantısı, ikili ilişkilerin yönü ve şekli değişip etkilenir ve ciddi zararlar görebilir. Psikolog desteği almanın en büyük amacı psikolojik rahatsızlık belirtilerini ortadan kaldırarak kişinin yaşamını daha kaliteli ve verimli bir şekilde keyif alarak devam etmesini sağlamaktadır. İzmir Aile terapisti için tıklayınız.

 

İzmir Hatay Evlilik, aile ve çift terapisi için aile danışmanı aradığınızda; psikoloji, psikiyatri ya da psikolojik danışmanlık lisans kökenli olup aile ve evlilik terapisi eğitimi almış bir uzman seçmeniz gerekmektedir. Aile terapisinde ilişki de bozulan dinamikler yeniden ele alınız ve düzenlenir. Aile ya da çift sağlıklı bir iletişim kurulması sağlanır. İzmir pedagog için tıklayınız.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir