Psikolog Gökçe Sümekçi

Evlilik Terapisti & Cinsel Terapist

Karşıyaka Ege Pozitif Psikoloji

Cemal Gürsel cad. No: 148/6 Karşıyaka iskele karşısı Karşıyaka/İzmir

 

ALSANCAK:

Mimar sinan Mh. Şair Eşref Bulv. Güneş ap. No:80/4 Konak/İzmir (Hocazede camii çaprazı beko karşısı)

Alsancaktaki Uzmanımız için tıklayınız

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88

Telefon: 0 232 381 28 32

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız

 

Psikolog Gökçe Sümekçi Hakkında

 

Gökçe Sümekçi 2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İng.) lisansını tamamladı. 2014 yılında Kâtip Çelebi Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu eğitimini tamamladı. Bu süreçte farklı kurumlarda danışmanlık hizmetlerini sürdürdü. 2016 yılında 2 yıl süren teorik, formülasyon ve süpervizyon olarak üç aşamadan oluşan psikoterapi eğitimini aldı. 2017 yılında Cinsel Sağlık Enstitüsü’nden (CİSED) Cinsel Terapi eğitimini tamamladı. Bu dönemde de ailelere cinsel kimlik, cinsel sağlık ve cinsel eğitim seminerleri vermeye devam etti.

  • İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİM SERTİFİKASI (450 SAAT)
  • İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ AİLE ARABULUCULUĞU EĞİTİMİ SERTİFİKASI
  • PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ (480 SAAT), PSİKODER, PROF. DR. CENGİZ GÜLEÇ, DR. CEM KEÇE
  • CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ (120 SAAT), CİSED, DR. CEM KEÇE
  • PSİKANALİTİK PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ, (20 SAAT) PROF. DR. VAMIK VOLKAN
  • YAS TERAPİSİ VAKA ANALİZİ VE VAKA SUNUMU, PROF. DR. VAMIK VOLKAN
  • METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ- BAHÇE ÇİZ TESTİ – AİLE ÇİZ TESTİ – AĞAÇ ÇİZ TESTİ – BİR İNSAN ÇİZ TESTİ (DRAW A PERSON) – GESSEL GELİŞİM TESTİ UYGULAYICISI
  • ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE) uygulayıcısı

İzmir Karşıyaka’da ki kliniğimizde Yetişkin,  Çift&Aile Terapileri, Cinsel Terapi alanlarında hizmet vermektedir.

 

Psikolog Gökçe Sümekçi Hk. Danışan Yorumları

https://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_29009_gokce_sumekci.htm

sitesinden alınmıştır.

 Gökçe SÜMEKÇİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler
Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
İzmir – Klinik Psikolog – Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
25-12-2019
TavsiyeNo: 112863
Gökçe Hanım değerli bir meslektaşım ve çalışma arkadaşımdır. Kendisi mesleki gelişimine önem vermenin yanı sıra aktif ve danışanına yardımcı olabilmek için her türlü gayreti sarfeden ve işini layığıyla yapan bir meslektaşımdır. Mesleki anlamda da sürekli eğitimlerini, bilgi ve becerilerini yenileyen, alandaki tüm gelişmeleri yakından takip eden özverili ve deneyimli bir psikologdur. Hem mesleki becerisi iyi olan hem de samimi, sıcakkanlı bir terapist arayan tüm danışanlara Gökçe Hanım’ı içtenlikte öneririm.
     1 Beğeni
Dila ISITAN Fotoğraf Uzm.Psk.Dila ISITAN
İzmir – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
24-12-2019
TavsiyeNo: 112848
Gökçe ile bir süredir aynı kurumda çalışıyoruz. Danışanları ile birebir ilgilenen, alanında uzman, oldukça donanımlı bir meslaktaşım. Bunu kendisiyle yaptığınız kısa bir sohbetten bile anlayabilirsiniz. Yetişkinler konusunda kendisinden birseyler öğrenmeye hala devam ediyorum. Sıcakkanli, samimi ve güleryüzlü tavrı insanin içini ısıtıyor. Özellikle yetişkinlerde EMDR, çift terapisi ve cinsel terapi alanlarinda oldukça yetkin. Kendisini herkese gönül rahatliğiyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni
Gamze GÜDER Fotoğraf Psk.Dnş.Gamze GÜDER
İzmir – Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
23-12-2019
TavsiyeNo: 112834
Gökçe hanımı bir süredir aynı yerde çalışmaya başlamamızla tanıdım. Kendisi çok sıcakkanlı, işini severek yapan, işinde profesyonel ve en önemlisi de kendisine sürekli bir şeyler katan, kendini geliştirmeyi seven birisidir. Yetişkin,çift ve cinsel konularda bir uzman arıyorsanız kendisi kesinlikle tavsiye ettiğim, mesleki bilgi ve aktarımlarından asla şüphe duymadığım birisidir. Esprili ve sıcakkanlı oluşu iş yerindeki pozitifliliği bizlerle olan samimiyeti, ilk etapta güven duygusuna sahip olacağınız cinstendir. profesyonel biri oluşuyla gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz ve güvenebileceğiniz biri olduğunu söyleyebilirim.
     1 Beğeni
 Samurai Jack (Danışan)
IP: 24.133.80.ZD
23-12-2019
TavsiyeNo: 112826
Tanışıklığımız olmasına rağmen ilgi ve samimiyeti daha önceden tanışıyormuşuz gibiydi görüşmeler dışında da ilgiliydi ve genelde görüşmeler sonunda kendimi motive hissediyordum. Genelde güler yüzlü olduğu için istemsiz şekilde gülümsüyorum rahat konuşuyorum ve karşılıklı olarak açık konuşmamız bazı sorunların çözüme gitmesinde büyük rol oynuyor. Çok farklı ve mantıklı bir bakış açısına sahip olduğunu düşünüyorum ve benim de farklı şekillerde düşünmemi sağlayabiliyor.
     2 Beğeni
 Cennet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 46.154.81.YZB
23-12-2019
TavsiyeNo: 112822
Gökçe Hanımla 5. Seansımız ve 2. Günümüzü geçirdik. Daha öncesinde insanlara hiç güvenmeyen, girdiği ortamlara her ne kadar ayak uydursa da tedirgin olan biriydim. Gökçe hanımla 3. Seanstan sonra güvenimi kazanmış, rahat uyumama yardımcı olmuş, hemen hemen her gün gördüğüm kabusların azalmış olduğunu fark ettiğimi söyleyebilirim. Huzurdan uzak yaşantımda kısa sürede huzura nasıl erişebilecek olduğumu öğretmiş bir psikologtur. Terapiye korkarak başlamıştım ya daha kötü olursam düşüncesi ile ama artık koşarak gidiyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır 💜
     2 Beğeni
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir – Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
23-12-2019
TavsiyeNo: 112816
Espirili ve terapi bilgisine güvendiğim, ender terapist – psikolojik danışmanlardan birisidir. Sağduyusuna ve öngörülerine değer verdiğim güzel insan. Gönül rahatlığıyla terapi alabileceğiniz bir arkadaşım. Sıcak kanlılığı ve güler yüzüyle sizi karşılar ve terapinin uzamasını istersiniz. Mesleğiyle ilgili sürekli kendini geliştiren ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikologtur. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerilerine en çok güvendiğim meslektaşlarımdan birisidir. Eğitimlerle kendini donatmakla kalmayıp, fırsat buldukça kendi geliştirebileceği tüm alanlardan kendine bir şeyler katmıştır. Psikolojik destek almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
     2 Beğeni
 Ozan (Danışan)
IP: 176.43.201.ZBY
09-10-2019
TavsiyeNo: 111779
Gökçe hanımla iletişimiz eskiye dayanır eski hastalarından sayılırım kendıne güvenı işin uzamanı oldugu ilk dakıkadan davranıslarıyla sıze söyler. Çalışma ortamı huzurlu ve sakindir sızı rahat etmenizi sağlayacak herseğ vardır. Kendini geliştirmeyi seven ve işini prıfesyonel yapan güçlğ bir kadındır. Cinselik terapısı vermesı çok önemli ülkemizde cinselik olarak yanlış ve eksık bılınen bır olguyu profesyenel bakıs acısı getırmesı ve anlatması uygulanması kadın erkek ilişkisi bakımından kişisel ilişki bakımından ve ülkenın cinselik anlayışı bakımından çok önemli bir iş yapıyor.
     3 Beğeni
 M.T. (Danışan)
IP: 5.47.110.ZZB
09-10-2019
TavsiyeNo: 111776
Merhaba. Psk. Gökçe Sümekçi’nin 1 yıldır danışanıyım. Bir arkadaşım tavsiyesi üzerine seanslara başladık. Partnerimle cinsel isteksizliğim yüzünden problemler yaşıyorduk. Bu durum günlük hayatımıza da yansıyor, ilişkimizi olumsuz etkiliyordu. Öncelikle bir jinekolog desteği aldım. Doktorum belli aşamalardan sonra psikolojik bir durum olduğunu psikiyatr yardımı almam gerektiğini söyledi ve Gökçe hanımla tanıştık. Düzenli seanslarla (benimle birlikte partnerim de seanslara gitmeye başladı.) cinsel hayatımızı düzene koyduk. Şu an farklı birçok konuda partnerimle destek almaya devam ediyoruz. Çok mutlu bir ilişkimiz var. Umarım yorumum faydalı olur ve siz de güzel sonuçlar alırsınız. Gökçe hanım gerçekten işini iyi bir şekilde yapıyor. Ne yapacağınızı söylemiyor, sizin fark etmenizi sağlıyor.
     3 Beğeni
 Erhan (Danışan)
IP: 88.230.231.ZYF
25-09-2019
TavsiyeNo: 111572
Özellikle, (burada belirtmek istemediğim) birkaç cinsel sorun ile ilgili yardımcı olmak konusunda gösterdiği sabır, tavsiye ve anlayışı ile mesleki konusunda bilgisi ve yaklaşımı karşısında hayranlığımı ifade etmek istiyorum. Güvenirliliğini de belirtmekte büyük fayda görüyorum çünkü biliyorsunuz ki en hassas konudur bu. Kendisine yardımı, yaklaşımındaki sabır ve tahammül, bilgilerini paylaşmak konusundaki fedakarlığı ve varlığı için teşekkürlerimi sunuyorum. İyi bir “terapi” için kesinlikle öneriyorum.
     4 Beğeni
 Rabia ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 176.54.247.CD
25-09-2019
TavsiyeNo: 111571
Gökçe hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Partnerimle uzun zamandır aşamadığımız problemlerimiz vardı. Kendisi güleryüzlülüğü ve içten konuşmaları ile önce kendimizi çok rahat hissetmemizi sağladı. Birbirimizi çok sevmemize rağmen bir türlü istediğimiz gibi bir birliktelik yaşayamıyor birbirimizi tatmin edemiyorduk. Tavsiyeleri ve önerileri ile şu an her şey çok daha güzel. Gerçekten dinlemeyi bilen sorunlara çözüm yolları üretebilen bizi yönlendirebilen ve çözüm bulabilen bir psikolog. Araştırmayı seven her konuda bilgisi olan güvenilir başarılı biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni
 B.Ç. (Danışan)
IP: 178.244.9.YLB
25-09-2019
TavsiyeNo: 111568
Kendisine arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. Bilmediğim, takıntı haline getirdiğim pek çok konu vardı. Mesleki açıdan gerçekten kendini geliştirmiş,araştırmalar yapan,başarılı,konu ne olursa olsun anlayabilen,dinleyip anlamasını bilen ve neticede cözüme ulaştırabilen birisidir. Ben çok cok memnun kaldım. Hayatim daha da güzellesti onun sayesinde. Kişilik olarak da arkadaş canlısi, neşeli, kıvamında mesafeli,cok tatlı birisi. Hizmet olarak gercekten cok memnun kaldim her seyiyle. Bence hep böyle devam etmeli,araştırmalarina ve bilgisine daha da bilgi katmalı ki arastırmayi seven birisi kendisi. Ben gerçekten Gökçe Hanimı herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni
 Zeynep (Danışan)
IP: 88.247.169.CZ
25-09-2019
TavsiyeNo: 111557
Gökçe hanımla yaklaşık iki aydır görüşüyoruz.daha önce üç tane psikologla görüşmelerim olmustu,maalesef durumumda ciddi bir ilerleme olmamıstı.Fakat Gökçe hanımla iki seansta bile duygu durumum çok degisti,cok bilgili ,kendini hep gelistiren,samimi birisi.hala seanslarimiz devam ediyor ve ben cok memnun bir sekilde devam ediyorum,problemlerimde cok azalma oldu.ne yapacağını bilemeyen,ruhi problemlerine çözüm arayan herkese tavsiye ediyorum.emegine sağlik.
     6 Beğeni
 Mehtap karadeniz (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 178.245.86.F
25-09-2019
TavsiyeNo: 111541
Merhaba, Kendisiyle henüz ilkokul sıralarında tanıştık ve bugünlere kadar sürdü arkadaşlığımız… o zamanlarda bile herkes için; ortak nokta bulucu, sakinliğiyle ara bulucu, dingin huzurlu ve samimi bir çocuktu.. Cem keçe beyefendiyle yaptığı çalışmaları yakindan takip ettim ve cinsellikle ilgili doğru bildiğim tüm yanlışları öğrendim.. Gökçe için 3 sifat kullanmam gerekirse; sabırlı, vicdanlı ve her daim öğrenmeye, kendini geliştirmeye yatkın, diyebilirim… Gökçe herzaman dost canlısı, anlaşamayacağı insan olmayan, her koşulda ve şartta bir çıkış yolu bulan ve gösterebilen, kendisi kadar, hayatina bir sebepten dokunan herkesi düşünen, sicak sevecen duygulu bir insandır gözümde… en güzeli de, annesi ve babasina harika bir evlat, ve yeğenine harika bir teyze o … Saygilarimla
     6 Beğeni

Murat (danışan)

 

Özellikle, (burada belirtmek istemediğim) birkaç cinsel sorun ile ilgili yardımcı olmak konusunda gösterdiği sabır, tavsiye ve anlayışı ile mesleki konusunda bilgisi ve yaklaşımı karşısında hayranlığımı ifade etmek istiyorum. Güvenirliliğini de belirtmekte büyük fayda görüyorum çünkü biliyorsunuz ki en hassas konudur bu. Kendisine yardımı, yaklaşımındaki sabır ve tahammül, bilgilerini paylaşmak konusundaki fedakarlığı ve varlığı için teşekkürlerimi sunuyorum. İyi bir “terapi” için kesinlikle öneriyorum.

Erhan (Danışan)

Gökçe hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Partnerimle uzun zamandır aşamadığımız problemlerimiz vardı. Kendisi güleryüzlülüğü ve içten konuşmaları ile önce kendimizi çok rahat hissetmemizi sağladı. Birbirimizi çok sevmemize rağmen bir türlü istediğimiz gibi bir birliktelik yaşayamıyor birbirimizi tatmin edemiyorduk. Tavsiyeleri ve önerileri ile şu an her şey çok daha güzel. Gerçekten dinlemeyi bilen sorunlara çözüm yolları üretebilen bizi yönlendirebilen ve çözüm bulabilen bir psikolog. Araştırmayı seven her konuda bilgisi olan güvenilir başarılı biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Rabia (Danışan)

Kendisine arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. Bilmediğim, takıntı haline getirdiğim pek çok konu vardı. Mesleki açıdan gerçekten kendini geliştirmiş,araştırmalaryapan,başarılı,konu ne olursa olsun anlayabilen,dinleyip anlamasını bilen ve neticede cözüme ulaştırabilen birisidir. Ben çok cok memnun kaldım. Hayatim daha da güzellesti onun sayesinde. Kişilik olarak da arkadaş canlısi, neşeli, kıvamında mesafeli,cok tatlı birisi. Hizmet olarak gercektencok memnun kaldim her seyiyle. Bence hep böyle devam etmeli,araştırmalarina ve bilgisine daha da bilgi katmalı ki arastırmayi seven birisi kendisi. Ben gerçekten Gökçe Hanimı herkese tavsiye ediyorum.

 

B.Ç. (Danışan)

Gökçe hanımla yaklaşık iki aydır görüşüyoruz.daha önce üç tane psikologla görüşmelerim olmustu,maalesef durumumda ciddi bir ilerleme olmamıstı.Fakat Gökçe hanımla iki seansta bile duygu durumum çok degisti,cok bilgili ,kendini hep gelistiren,samimibirisi.halaseanslarimiz devam ediyor ve ben cok memnun bir sekilde devam ediyorum,problemlerimdecok azalma oldu.ne yapacağını bilemeyen,ruhi problemlerine çözüm arayan herkese tavsiye ediyorum.emeginesağlik.

 

Zeynep (Danışan)

Hayatımın yoğun ve stresli olduğu zamanlarında, iş yerimle ilgili kararlar vermem gerekiyorudu. Destek almam gerektiğini düşündüm ve internette Gökçe hanıma rastladım. Benim için oldukça zor bir karar oldu çünkü daha önceden destek almamıştım.ilk görüşmede ne söyleyeceğimi nasıl biriyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Korktuğum gibi olmaması tabiki beklediğim bir şey değildi. Güleryüzlü, samimi ve içten biri karşınızda olunca kaygılanmanın adı bile aklıma gelmedi. İlk seans bu kadar çok şey anlatmış olmama inanamadım seans sonunda. Terapinin bu kadar faydalı olacağına hiç inanmıyordum. Fakat olaylara bakış açım değişti ve o kadar yoğunluk içinde kaybolduğumu düşünürken, farklı bakış açıları beni bambaşka biri yaptı. Bu dönemden çıktıktan sonra da ara ara seans almaya devam ediyorum. Çok teşekkür ederim.

 

Nalan&Berat (danışan)

 

Gökçe hanımla vajinismus tedavim için bir araya geldik. Onunla konuşurken o kadar rahatlıyordum ki hala o odada konuştuklarımı bir başkasıyla paylaşamam. Meğer ne çok bilmediğim şey varmış diyordum her seans sonunda. Şimdi eşimle çok daha bilinçliyiz. Her seans sabırla bizi dinleyip, umudumuzu hiç kaybetmememize vesile oldunuz. Süreçteki en büyük destekçimiz oldunuz size nasıl teşekkür edebiliriz bilmiyorum. Sadece vajinismusun çözümü değil evlilik ve yaşamaya dair çok şey öğrendik. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 

İzmir Gökçe Sümekçi, karşıyaka gökçe sümekçi, gökçe sümekçi ileşitim, gökçe sümekçi cinsel terapist, göçkçe sümekçi vajinismus, gökçe sümekçi muayene ücreti, gökce sümekçi izmir psikolog

ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız

Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız

Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız

CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız

 

Uzmanlarımız

Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist

Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu

Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)