Psikolog

Hediye ERTÜRK GÜNGÖR

Psikoterapist & Çift Terapisti

 

Mezuniyet: Mersin üniversitesi psikoloji lisansını 2008 yılında tamamlamıştır.  Kariyeri boyunca Sağlık bakanlığında psikolog, Aile sosyal politikalarda Psikolog olarak çalışmıştır. Uzmanlaştı alan daha çok Yetişkin Psikoterapisidir.

Özel Olarak Aldığı Eğitimler:

Dinamik Psikoterapi

Bilişsel davranışçı Terapi

Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Eğitimler
Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (4 Yıl)
Aile Dadışmanlığı Eğitimi
Cinsel  İstismar Mağduru Cocuklarla  Görüşme Teknikleri İ
İlişkisel Psikanaliz atölye çalışması
Kısa Süreli Dinamk Terapi atölye çalışması

1986 Trabzon doğumluyum .  ilköğretim ve lise eğitimini İzmir /Aliğa
da tamamladım. mersin üniversitesi psikoloji bölümünü tamamladıktan
sonra 10 yıldır psikolog olarak çalışmaktayım.

ÇALIŞMA ALANLARI
Yetişkin Psikoterapisi
-kişilk bozuklukları
-okb
-panik bozukluk
-depresif bozukluklar
-kaygı bozuklukları
Aile ve Çift  Terapisi

Hediye Ertürk için yazılmış tavsiyeler

https://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_24476_hediye_erturk.htm

sitesinden alınmıştır

Hediye ERTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir – Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
12-01-2015
TavsiyeNo: 74970
Hediye Hanım ile bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım. kendisini gerçekten bu alanda çok iyi yetiştirmiş iyi bir terapist olduğunu gördüm. bir çok özel olarak eğitim almış danışanlarına çok faydalı biri olduğunu gördüm. Hediye hanımdan yardım alan bir kişiyle de karşılaştım gerçekten çok memnun kaldığın ve müdahalelerinde çok etkili olduğunu öğrendim. Hediye Hanım mesleki birikim açısından kendini geliştirmiş, etik ve insani değerlere önem veren oldukça başarılı bir uzmandır. işini fazlasıyla iyi icra ettiğine inandığım Hediye Hanım mesleki duruşunun yanı sıra dünya görüşü ve toplumsal duyarlılığıyla da alanda bir çok önemli işe imza atan önemli çalışmalar yürüten bir psikologtur. bu yüzden tavsiye ediyorum…
     Beğenin
 nazan dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 88.246.153.YZ
18-12-2014
TavsiyeNo: 74267
MErhaba hediye hanımla bir arkadasım vasıtasıyla tanıştım kendisi çok güleryüzlü ilgili biri.sorunumuzu hızlı bir şekilde teşhis edip ne yapıp ne yapmamamız konusunda bize yardımcı oldu.sorunumuz 2 yaş sendromuydu oğlum anlaşamıyor iletişim kuramıyorduk bağımaları ağlamaları bize sinir krizleri geçiryiyor dısarı çıkmak işkence haline gelmişti önce kreşe verdik orda arkadaslarıyla güzel iletişim kurdu sonra kaliteli zaman geçirmeyi öğrendik öğretmenleride çok memnun oldu hediye hanım neden agresifleştiğini neden kardeşini kıskanmaya birdrn başladığını izah etti kendisinin birçok kez danışanı olduk çokta memnun kaldık kendisine tesekkürü borç bilirim
     Beğenin
 Esra YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 88.245.200.YFF
17-12-2014
TavsiyeNo: 74199
Bu uzmanla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. ilk görüşme olmasına rağmen yaklaşımı ve tarzı ile güven ve samimiyet olgusunu hemen oluşturabildi bende. terapi amaçlı gittiğimde yönlendirme tawsiye ve içsel dünyamı dışa çıkarmak adına yapmış olduğu tekniklerle özgüven tazelenmesi yaşadım. konulara yaklaşımı tamamen profosyonel. HEDİYE ERTÜRK bende azmi ve değişimi başlatan önemli bir isim 1 yıllık bir çalışma sonucunda yenilenen ve tazelenen hayatım için emeği için teşekkür ederim.
     Beğenin
 oray dönmez (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 82.222.38.ZBZ
15-12-2014
TavsiyeNo: 74149
Psk. Hediye Hn.’la birlikte 1 yıl kadar çalıştığımızdan dolayı kendisini yakından tanıma fırsatım oldu. Mesleğine dair en önemli özelliği; uyguladığı tüm yöntem ve tekniklere hakim olması ve her bir danışanı için gerekli olan yaklaşımı profesyonelce kullanmasıdır. Mesleğinde yayın ve gelişmeleri güncel olarak takip etmesinin yanısıra danışanlarıyla çok ilgili olduğunu gözleme fırsatını yakaladım. Bu anlamda danışanlarının da övgü ve takdirini kazandığına defalarca şahit olmuşumdur. Kendisi, çift terapisi ve yetişkinlerle terapi alanında tavsiye edebileceğim son derece güvenilir bir psikologtur.
     1 Beğeni

ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız

Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız

Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız

CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız

 

Uzmanlarımız

Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist

Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu

Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)