Psikolog

Kaan Ay

Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünü %100 burslu ve %100 ingilizce okuyarak mezun olmuştur.

Öğrencilik döneminde Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde stajını tamamlamıştır. 2 senedir aktif olarak İzmir’de danışanlarını görmektedir. İzmir’in önde gelen liselerinde staj tecrübeleri vardır.

 

Psikoeğitim ve grup çalışmaları, Kriz yönetimi ve psikososyal eğitim, Kadın hakları ve sorunları eğitimi, Cinsel sağlık üzerine özel eğitimler almıştır.

Günümüz psikolojik yöntemlerinden en etkili terapi yöntemlerinden biri olan  Bilişsel davranışçı terapi ve çözüm odaklı terapi yöntemleri eğitimini bu alanda Türkiye’nin en iyisi olan Yard.Doç. Nevin Dölek’den almıştır.

Masterson Eğitimi ve Şema Terapi Eğitimlerini de Tamamladı

Ergen ve yetişkenler de etkili olan çözüm odaklı terapi ve bilişsel davranışçı terapi eğitimlerini almıştır

uzmanlığı yetişkin ve ergenlerdir

Bireysel Psikolojik Danışma

(Panik atak, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı bozukluğu, depresyon, ümitsizlik, aldatılma, aldatılan kadın, unutulamayan anılar, emdr terapisi vb.)

Ergenle Psikolojik Danışma

(ergenlerle öfke sorunları, hırçınlık, kaygı bozukluğu, okul sorunları, ders sorunları, kaka yapmama, alt ıslatma, tırnak yeme, sınav kaygısı, oyun terapisi vb.)

 

 

Psikololog Kaan Ay Hakkında Yapılan Yorumlar
https://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_30368_kaan ayr.htm
sitesinden alınmıştır.

o…..

 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli…daha fazla

Kagan Bey e iliski problemlerimiz dolayisiyla danıştık. Eşimle uzun yıllardır süregelen sorunlarımız için destek aldık. Birbirimizi anlama ve iletisim konularında ozellikle cok buyuk katkı sağladı uzmanımız. Şuan bile yazmak istemedigim kelime bosanma gibi seyler artık dilimize dolanmıştı. Bizi kendimize getirdi ve bu atmosferi dağıttı Kagan Bey. Zaten ayrilmayi istemiyorduk seviyorduk ama birbirimizi idare edemiyorduk sorun buydu. Seanslarımız bitti fakat ara ara danışmayı düşünüyoruz. Evlilik ile ilgili problem yasayanlara onerebilecegim isinde iyi bir uzman.

Görüşü şikayet et

M

me…a

 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Dikk…daha fazla

Kağan hocamla anne babam vesilesiyle tanıştım. Sınav dönemindeyim ve kaygılarım ertelemelerim iyice artmisti. Destek almayı ben istedim hatta. Küçüklükten beri ilaç kullanıyorum. Buna ek olarak ailem psikolojik destek almamın yararlı olacağını söyledi araştırdık Kağan abimi bulduk. Abi diyorum çünkü kendisi ne sorunum varsa paylaştı sıcak davrandı yönlendirdi beni. Bu aralar da sınav yaklaştıkça streslendim telefonla konuştuk o bile çokk rahatlattı. Bir rehbere ihtiyacım olduğunu hissediyordum rehberim oldu. Cok seviyorum teşekkür ediyorum

Görüşü şikayet et

F

fa…g

 Konum: Kağan AY Danışmanlık İstanbul (Onli…daha fazla

3 seanstır gidiyorum psikologuma gayet memnunum sıkıntılarımın büyük bir bölümünü hallettik. EMDR uyguladı ilk gittigim güne göre çok fark var devam da edecegiz bırakmayalım dedim cünkü kendimi iyi hissediyorum yalnız degilim teşekkür ediyorum beni anladığı için. Yakın bir arkadaşımın başına da bir problem gelmişti atlattı fakat eskisi gibi değil o yüzden ona da önereceğim. Kaygılarımın kabuslarımın azalması beni çok ama çokl rahatlattı. Ne kadar teşekkür etsem az tek kötü taraf Kagan hocamın İzmirde olması İstanbula ara ara gelmesi. Geleceği zaman heyecanla seviniyorum. Bir dahaki seansı bekliyorum azimle. Daha iyiyim daha güvende hissediyorum sayenizde.

Psk. Kağan Ay

Çok mutlu oldum yazdıklarınızı okuyunca. Görüşmek üzere

Görüşü şikayet et

S

s….z

 Konum: Kağan AY Danışmanlık İstanbul (Onli…daha fazla

Dikkat eksikligi ve hiperaktivitemiz var 5.5 yaştan beri. Ne yapalım nasıl yaklaşalım bilemez oldugumuz anda basvurduk. Şuan ilkokul 3 teyiz. 3.5 haftadır gidiyoruz evdeki düzenden öğretmene bildirimine kadar bilgilendirdi bizi. Doktorumuzdan daha fazla bilgilendirme ve destek gördük. İhtiyacımız olan da buydu diyebilirim çünkü bilirsek ona göre davranırız diye düşünüyorduk eşimle ve doğru kişide olduğumuzu anladık. Takibi, ilgisinden memnunuz. Durumu merak etti, bilgi istedi nasıl gidiyor neler yapıyoruz diye. Memnunuz kısaca

Psk. Kağan Ay

Sağlıcakla!

Görüşü şikayet et

S

sa…n

 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli…daha fazla

2 senedir inişli çıkışlı depresif ruh halim oluyor anlamsızlık, kargaşa, sabah niye uyanıyorum ne için uyanıyorum bilmiyorum ilaçlar iyi hissettiriyor ama anlamlandıramadığım şeyler. Uzmanım bunlara çok iyi geldi beni tabiri caizse silkeledi. İlişkilerim bu duruma etki ediyor biliyordum zaten ben de ama nerde hata yapıyordum neden düzgün bir rutin hayat yaşayamıyordum bunları gösterdi bana. Değişimi isteyen çaba göstermek isteyen kim varsa uzman yardımı arayışında, öneririm. Bana iyi geldi, hiçbir şekilde sizi bırakmıyor ilgileniyor.

Psk. Kağan Ay

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Görüşü şikayet et

F

fe…n

 Konum: Kağan AY Danışmanlık Gaziemir (Onli…daha fazla

Öncelikle kendisine minnettar oldugumu söylemek isterim. Nişanlımla son zamanlarda aşırıya kaçan tartışmalarımız oluyordu. Yardım almak istedik. Bize yeni yollar, anlayışlar kazandırdı. Danışmasak nasıl aşardık bilmiyorum iyi hissediyorum tahammülüm değişti ayrılır mıyız kaygım artmıştı kavgalar azaldıkça kaygım da azaldı. İhtiyaç duyduğumda tekrar danışacağım biri.

Psk. Kağan Ay

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.

Görüşü şikayet et

G

g….a

 Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Dikk…daha fazla

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunum nedeniyle ailemin yonlendirmesiyle başvurdum. Sınava hazirlik surecindeyim. Okudugumu anlamıyorum, unutuyorum kolayca. Ders çalışmak çok istiyorum fakat sıkılıyorum belli bi sürenin üstünde çalışamıyorum. Bunlar için ne yapabilirim diye gittim psikologuma sağolsun ne var ne yok ne yapmam gerek herşeyi paylaştı. Verdiği teknikleri uyguluyorum. 3 hafta da olsa değişiklik hissediyorum, motivasyonum daha yüksek. Sınav sürecinde görüşmeye devam edeceğiz bana iyi geliyor anne ve babamın da bana tutumları değişti herşey çok iyi. Tavsiye ediyorum uzmanımı

Psk. Kağan Ay

Görüşmek üzere, devam çalışmalara 🙂